Veiling

Wanneer: 4 april 2020 13:00

Waar: dokter Larijweg 21 7961 NL Ruinerwold

Vanaf een boerenwagen worden de meest uiteenlopende goederen geveild. Van prachtig antiek tot bijzondere brocante: dit is de gelegenheid om iets bijzonders op de kop te tikken.
gelegenheid tot bezichtigen: vrijdagavond 18.00-20.00 uur en zaterdagochtend 10.00-13.00 uur.

Locatie