
Ketting van mammoetbot
Hunebedcentrum Borger
Wanneer: 4 januari 2023 12:30 - 4 januari 2023 15:00
Waar: Hunebedstraat 27 9531 JV Borger
Lang geleden...
Heel lang geleden liepen in Nederland is mammoeten rond. En reuzenherten, sabeltandtijgers, wilde oerpaarden en meer. De fossiele botten van deze dieren zijn nu, tienduizenden jaren later, nóg te vinden!
Fossiel
Je krijgt een stukje fossiel. Vaak zal dit van een ander prehistorisch dier zijn, maar met een beetje geluk heb jij straks een stukje mammoet aan je nek hangen. Vervolgens is het aan jou om een koord te maken en de ketting samen te stellen.
Praktisch
Zo'n spannende ketting maken duurt ongeveer 30 à 60 minuten. Je kunt op 4 januari twee keer instappen, om 12:30 of 14 uur. Het is een gratis inloopactiviteit. Het museum kan niet garanderen dat er plek is.
Deze activiteit is geschikt voor kinderen tussen de 8 - 18 jaar.
Op de activiteitenkalender op de site van het museum kun je zien wat er in de kerstvakantie nog meer te doen is op het Hunebedcentrum.